Raspored božićnih ispovijedi po župama

 

Nedjelja (12/12/2021) – Gabela: u 15.00 sati

Ponedjeljak (13/12/2021) – Gorica Struge: u 08.30 i 16.00 sati

Utorak (14/12/2021) – Gabela Polje: u 08.30, 15.00 i 17.00 sati

Srijeda (15/12/2021) – Dračevo: u 08.30, 15.00 i 17.00 sati

Četvrtak (16/12/2021) – Čeljevo: u 08.30, 15.00 i 17.00 sati

Petak (17/12/2021) – Čapljina: u 08.30, 15.00 i 17.00 sati

Subota (18/12/2021) – Studenci: Zvirovići u 16.00, Stubica u 17.00 te župna crkva u 18.00 sati

Ponedjeljak (20/12/2021) – Čapljina: 08.30 i 17.00 sati

Read more …

Darovatelji

U prilogu popis naših darovatelja za crkvu i krstionicu tijekom mjeseca studenog!

Read more …

Oglašavanje đakonskog ređenja Jure Paponje

U prilogu dopis iz ureda Dubrovačke biskupije, od apostolskog upravitelja mons. Mate Uzinića, o oglašavanju đakonskog ređenja našeg župljanina Jure Paponje. Molimo Božji blagoslov za našega Juru!

Read more …

Darovatelji za crkvu i krstionicu

U prilogu popis darovatelja za crkvu i krstionicu od zadnjega čitanja!

Read more …

Sinodalni hod Crkve prema Biskupskoj sinodi (2021.-2023.)

Iz pisma našeg generalnog vikara don Nikole Menala:

"Svečani početak Sinodalnog hoda za Opću Crkvu otvorio je papa Franjo 10. listopada 2021. u Rimu, dok će biskup mons. Petar Palić otvoriti Sinodalni hod partikularnih Crkava u Hercegovini u subotu, 30. listopada 2021. u 11 sati u mostarskoj katedrali..."

https://sinoda.hbk.hr/pripremni_dokument.html

https://sinoda.hbk.hr/vademecum.html

Read more …

Svete mise o Svim Svetima i Dušnom danu

  • Na svetkovinu Svih Svetih (01/11/2021) svete mise u našoj župnoj crkvi bit će kao i nedjeljom u 8 i u 10 sati, te u Crnićima na groblju u 16 sati.
  • Na spomen svih vjernih pokojnika – Dušni dan (02/11/2021) u utorak, sveta misa na našem groblju Sv. Josipa u Gabeli Polju predviđena je u 10 sati.

Read more …

Raspored vjeronauka i župnih aktivnosti 2021./2022.

Utorkom:

  1. i 2. razred –  9 ili 14 sati
  2. i 5. razred – 10 ili 15 sati
  3. i 7. razred – 11 ili 16 sati

Četvrtkom:

  1. razred (krizmanici) – u 19 sati

     „Lectio divina“ (čitači i animatori) – 20 sati

Petkom:

      Mladi (HKM) – 20 sati

Subotom:

      Ministranti – 9 sati

  1. razred (prvopričesnici) – 10 sati

      Zbor mladih – 14 sati

Read more …

Darovatelji za crkvu i misije u mjesecu kolovozu i rujnu

U prilogu popis naših darovatelja za crkvu i misije u mjesecu kolovozu i rujnu!

Read more …

Privremeni raspored župnog vjeronauka za 2021./2022. godinu

Privremeni raspored župnog vjeronauka

za godinu 2021./2022.

Župa Presvetoga Trojstva – Gabela Polje

 

Utorak:

Prvi i Drugi razred – u 9 ili 14 sati

Četvrti i Peti razred – u 10 ili 15 sati

Šesti i Sedmi razred – u 11 ili 16 sati

Četvrtak:

Osmi razred (krizmanici) – u 19 sati

Subota:

Ministranti – u 9 sati

Treći razred (prvopričesnici) – u 10 sati

Read more …

Upisnica za župni vjeronauk

U privitku Upisnica za župni vjeronauk u župi Presvetoga Trojstva - Gabela Polje, za godinu 2021./2022.!

Read more …